O FIRMIE

Alpha Dam Sp. z o.o. produkuje od ponad 10 lat profesjonalne materiały wodochronne i przeciwwilgociowe dla budownictwa.  Do 2008 roku naszym podstawowym produktem była izolacja pozioma wytworzona z polietylenu. 
W przeciągu 5 lat udało nam się uzyskać silną pozycje na rynku izolacji przeciwwilgociowych w Europie.

Dzisiaj dominującą działalnością jest produkcja innowacyjnych wyrobów do izolacji budynków. Udało nam się zaprojektować i wprowadzić na rynek wiele atrakcyjnych wyrobów przeznaczonych do izolacji fundamentów, ścian i dachów. Do produkcji naszych wyrobów stosujemy zaawansowane technologie, za pomocą których łączymy ze sobą różne materiały uzyskując produkty skupiające w sobie szereg pożytecznych właściwości.

Głównym celem przy tworzeniu nowego produktu jest innowacyjność. Staramy się, aby nasze nowe produkty były lepsze od istniejących na rynku, spełniały wysokie wymagania wykonawców na budowie i były bezpieczne dla ludzi i dla środowiska.

 

Urządzenia i systemy wykorzystywane w naszych liniach produkcyjnych są niestandardowe.  Większość z nich jest zaprojektowana -i często również wykonana- we własnym zakresie do produkcji naszych wyrobów.